KONKURS 2023 ROZSTRZYGNIĘTY!

AKTUALIZACJA 04.12.2023:

Zgodnie z zapowiedzią, dziś, tj. 4 grudnia publikujemy wyniki wszystkich graczy, którzy wzięli udział w konkursie sezonu 2023

CZAS START KONKURS WYSTARTOWAŁ!

AKTUALIZACJA 26.11.2023:

Zgodnie z zapowiedzią, dziś, tj. 26 listopada wystartował zapowiedziany konkurs sezonu 2023! W naszej aplikacji pojawił się przycisk “Konkurs”, który to umożliwi zagranie w konkursową grę na swoim telefonie w domowym zaciszu. Gra konkursowa będzie aktywna do 30 listopada 2023 do godz. 23:59:59, tak aby każdy zainteresowany miał możliwość zagrania o nagrody. Nagradzamy 3 miejsca z najlepszymi wynikami. Miłej zabawy i powodzenia w grze!

AKTUALIZACJA 20.11.2023:

Informujemy, iż grę konkursową uruchomimy do dnia 26 listopada i będzie trwać minimum 4 dni. Prosimy obserwować naszą stronę www lub zapraszamy do obserwowania naszego profilu na Facebooku, aby być na bieżąco!

KONKURS 2023 trwa...

TAK! Wszystko jest możliwe, konkurs trwa i Ty możesz zgarnąć wartościowe nagrody. Gra o nagrody w Kosmicznym Labiryncie to DNA naszej atrakcji, bo czym byłaby gra bez wartościowych nagród? Zagraj w wirtualną grę terenową na naszej ogromnej planszy do gry w prawdziwym labiryncie w polu kukurydzy, a potem weź udział w konkursie! Prosimy o zachowanie paragonów i aplikacji (aby zagrać w grę konkursową). 

Grę o nagrody uruchomimy po zakończeniu sezonu 2022, dlatego zachęcamy do:

 ℹ️ obserwowania naszego profilu na Facebooku, aby być na bieżąco!

Zobacz wideo jak wiele emocji towarzyszy zwycięzcom

Chcesz sprawdzić, jak wyglądały wyniki z poprzedniej edycji konkursu?

Organizator Konkursu uprzejmie informuje, iż na podstawie § 7 ust. 1 regulaminu konkursu 2023 prowadzonego w polach kukurydzy zmienia się § 2 ust. 4 w ten sposób, iż z dniem dzisiejszym nadaje się mu brzmienie:”Konkurs odbywa się w okresie od 30 czerwca 2023 r. do 30 listopada 2023 r., w dwóch etapach, z czego pierwszy etap: umożliwiający skorzystanie z Atrakcji – do 10 listopada 2023 r., a drugi etap: umożliwiający wypełnienie specjalnego quizu lub mini-gry w ramach Aplikacji albo innej aplikacji mobilnej (stosownie do dostępnych dla Organizatora uwarunkowań technicznych) albo na dedykowanej stronie internetowej – od momentu ich opublikowania w formie umożliwiającej Uczestnikom interakcje, przy czym drugi etap będzie trwał nie krócej niż 4 dni.”

Organizator wskazuje, iż przyczyną opisanej powyżej zmiany regulaminu jest konieczność zapewnienia dodatkowej obsługi przy prawidłowym przeprowadzeniu drugiego etapu konkursu, której nie dało się przewidzieć w okresie wcześniejszym. Organizator jednocześnie opublikuje aktualny tekst jednolity regulaminu na dotychczasowej stronie internetowej.