Mielno atrakcje turystyczne gminy i okolice

Mielno atrakcje, które musisz poznać!

Kosmici Umi przylatują do Mielna na wakacje, lądują w polu kukurydzy w Niegoszczy w Kosmicznym Labiryncie, gdzie powstał ogromny labirynt w kształcie serca. Umi są zafascynowane Mielnem, dlatego gra którą stworzyliśmy wyjdzie poza bramy Kosmicznego Labiryntu. Zainstaluj naszą aplikację i zwiedzaj Mielno razem z nami!

Mielno dla wielu z nas to wypoczynek na piasku przy szumie Bałtyku, zapominając przy tym jakie dodatkowe atrakcje Mielno ma do zaoferowania, a jest bez wątpienie kilka miejsc, które warto zobaczyć!

Będąc w Mielnie powinnyśmy wybrać się na XIX wieczną Latarnie morską w Gąskach. Na jej szczyt prowadzi aż 190  krętych granitowych schodów. Warto włożyć trochę wysiłku, aby podziwiać piękne widoki z lotu ptaka.

Kolejnym miejsce, które wpisuje się na listę „Mielno atrakcje” to promenada przyjaźni – to raj dla wszystkich spacerowiczów, którzy podczas spaceru mogą napawać się widokiem na Bałtyk, wdychając przy tym orzeźwiającego, morskiego powietrza

Warto również wybrać się do Ogrodu Botanicznego w Niegoszczy, który został zaprojektowany tak, aby był dostępny dla jak największej grupy odbiorców. Ogród sąsiaduje z Kosmicznym Labiryntem, więc warto zarezerwować sobie ciut więcej czasu, aby odwiedzić te dwa niezwykłe miejsca w Niegoszczy.

Te i wiele innych atrakcji gminy Mielno możesz zwiedzić z przesympatycznymi kosmitami z planety Umi, tj:

  • 16-ty południk geograficzny
  • Jezioro Jamno